All categories
ASUS Laptop ProArt P16 OLED H7606WM-OLED-RJ040X 16 3K (2880 x 1800) Touch Ryzen AI 9 HX 370/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia Ge
2.680,38 €
με ΦΠΑ
Ανακαλύψτε την απόλυτη δημιουργική ελευθερία με το ASUS ProArt P16. Σχεδιασμένο για επαγγελματίες, διαθέτει εκθαμβωτική 16'' 3K OLED οθόνη αφής για απόλυτη ακρίβεια χρωμάτων. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen AI 9 HX 370 και την κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5060, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις σε απαιτητικές εφαρμογές. Με 32GB RAM και 2TB SSD, η ταχύτητα και ο αποθηκευτικός χώρος δεν θα σας περιορίσουν ποτέ. Η ανθεκτική κατασκευή MIL-STD 810H και το καινοτόμο DialPad το καθιστούν το ιδανικό εργαλείο για κάθε δημιουργό που αναζητά φορητότητα και ισχύ.
207-94-ASNPAP16G
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Τύπος | Workstation, Copilot+ PC |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Σκληρός δίσκος | SSD |
| Επεξεργαστής | Ryzen AI 9 HX 370 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Επιπρόσθετα | IR webcam with Windows Hello support Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) Included in the box: Backpack, USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Βάρος κιλά | 1.85 |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| Διαστάσεις mm | 355 x 247 x 17.3 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Χαρακτηριστικά Μνήμης | LPDDR5X |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Τύπος Εγγύησης | 12 Months On Site - Next Business Day and 12 Months CandR |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 64GB – 1 slot |
| Card reader | Ναι |
| Μοντέλο | Alienware |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4711636236324 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 90NB15L1-M006T0 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).