All categories
ASUS Laptop ROG Strix G16 G615LW-RV059W 16 1920x1200 IPS 165Hz Ultra 9 275HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5080
3.441,45 €
με ΦΠΑ
Απογειώστε την εμπειρία του gaming με το πανίσχυρο ASUS ROG Strix G16. Εξοπλισμένο με τον επεξεργαστή Intel Core Ultra 9 275HX και την κορυφαία κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5080, προσφέρει ασυναγώνιστες επιδόσεις για απαιτητικά παιχνίδια και δημιουργικές εργασίες. Η οθόνη 16 ιντσών με ανάλυση FHD+ και ρυθμό ανανέωσης 165Hz εξασφαλίζει ομαλή κίνηση και ζωντανά χρώματα, ενώ το σύστημα ψύξης ROG Intelligent Cooling διατηρεί το σύστημα σε ιδανικές θερμοκρασίες. Με 32GB DDR5 μνήμης και 1TB NVMe SSD, η ταχύτητα είναι εγγυημένη. Το στυλάτο design σε χρώμα Eclipse Gray και το φωτιζόμενο πληκτρολόγιο 4-Zone RGB ολοκληρώνουν ένα laptop που ξεχωρίζει σε κάθε πεδίο μάχης.
207-94-ASNRSG16T
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Τύπος | Gaming |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe, SSD |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 9 Processor 275HX |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| key | 1 x RJ45 LAN port (br)2 x Thunderbolt 5 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps) (br)3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) (br)1x HDMI 2.1 FRL |
| Επιπρόσθετα | MUX Switch, Dolby Atmos, AI noise-canceling, Copilot key |
| Βάρος κιλά | 2.65 |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| Διαστάσεις mm | 354 x 268 x 30,8 |
| Web camera | 1080p |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Χαρακτηριστικά Μνήμης | DDR5 - 5200MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 64GB – 2 SODIMM Slots |
| Card reader | Όχι |
| Μοντέλο | Alienware |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4711636229715 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 90NR0LG1-M00B60 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).