All categories
ASUS Laptop ROG Strix G18 G815LR-S9137X 18 2560 x 1600, IPS 240Hz Ultra 9 275HX/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 50
3.430,34 €
με ΦΠΑ
Απογειώστε την εμπειρία του gaming με το ASUS ROG Strix G18. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core Ultra 9 275HX και την κορυφαία κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, προσφέρει ασυναγώνιστες επιδόσεις. Η εντυπωσιακή οθόνη 18 ιντσών με ανάλυση 2.5K και ρυθμό ανανέωσης 240Hz εξασφαλίζει απόλυτη ευκρίνεια και ομαλότητα σε κάθε κίνηση. Με 32GB RAM και 2TB SSD, έχετε όλο τον χώρο και την ταχύτητα που χρειάζεστε. Σχεδιασμένο για απαιτητικούς gamers, διαθέτει προηγμένο σύστημα ψύξης και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο Per-Key RGB για να κυριαρχείτε στο πεδίο της μάχης.
207-94-ASNRSG18G
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Τύπος | Gaming |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Σκληρός δίσκος | SSD |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Δίκτυο | Ethernet 100 / 1000 / 2500, Wifi, Bluetooth |
| key | 1x 2.5G LAN port 2x Thunderbolt 5 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps) 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 1x HDMI 2.1 FRL |
| Επιπρόσθετα | 2x PCIe slots, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus, Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB |
| Βάρος κιλά | 3.2 |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| Διαστάσεις mm | 399 x 298 x 320 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 12GB |
| Χαρακτηριστικά Μνήμης | DDR5 4800Mhz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5070TI |
| Τύπος Εγγύησης | 12 Months On Site - Next Business Day and 12 Months CandR |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Διάσταση οθόνης | 18'' |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 64GB – 2 SODIMM Slots |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Card reader | Όχι |
| Μοντέλο | Alienware |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4711387872062 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 90NR0LT1-M005U0 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).