All categories
ASUS Laptop Vivobook 16 Flip OLED TP3607SA-OLED-RJ027W 16 3K (2880 x 1800) 120Hz/Ultra 7 258V/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11
1.598,51 €
με ΦΠΑ
Ανακαλύψτε την απόλυτη ευελιξία με το ASUS Vivobook 16 Flip. Σχεδιασμένο για δημιουργικότητα και παραγωγικότητα, διαθέτει εντυπωσιακή OLED οθόνη 16 ιντσών με ανάλυση 3K και ρυθμό ανανέωσης 120Hz για ομαλή κίνηση. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 258V και 32GB μνήμης RAM, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις AI. Με ανθεκτικότητα στρατιωτικών προδιαγραφών MIL-STD 810H, κομψό σχεδιασμό σε Matte Gray και υποστήριξη για γραφίδα, είναι ο ιδανικός σύντροφος για κάθε επαγγελματία και δημιουργό.
207-94-ASNVBS16OD
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Τύπος | Home |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Σκληρός δίσκος | SSD |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 7 258V |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Επιπρόσθετα | OLED 120Hz, Intel AI Boost NPU up to 47TOPS ,Backlit Chiclet KeyboardWith Copilot key, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Βάρος κιλά | 1.78 |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| Διαστάσεις mm | 355 x 244.3 x 17.4 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Χαρακτηριστικά Μνήμης | LPDDR5X |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κάρτα γραφικών | Intel Arc Graphics |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 32GB – 1 SODIMM Slot |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Card reader | Ναι |
| Μοντέλο | Alienware |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4711387814437 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 90NB1511-M00360 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).