All categories
ASUS Monitor TUF Gaming Curved VG34VQL3A 34 3440 x 1440 1ms 180Hz, VA, HDMI, DisplayPort, Freesync Premium Pro, 3YearsW
414,83 €
με ΦΠΑ
Απογειώστε το gaming σας με την οθόνη ASUS TUF Gaming VG34VQL3A. Με εντυπωσιακή κυρτή οθόνη 34 ιντσών και ανάλυση WQHD (3440 x 1440), προσφέρει καθηλωτική εμπειρία θέασης. Διαθέτει ρυθμό ανανέωσης 180Hz και χρόνο απόκρισης 1ms (GTG) για απόλυτα ομαλή κίνηση χωρίς είδωλα, χάρη στην τεχνολογία Extreme Low Motion Blur (ELMB). Με υποστήριξη FreeSync Premium Pro και DisplayHDR 400, απολαμβάνετε παιχνίδια χωρίς σκισίματα και με ζωντανά χρώματα. Η χρωματική κάλυψη 125% sRGB εξασφαλίζει εξαιρετική αντίθεση και ακρίβεια. Ιδανική επιλογή για επαγγελματίες gamers που αναζητούν την απόλυτη απόδοση.
207-80-ASMTVG34VL
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Τύπος | Gaming |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| key | 178 / 178 |
| Επιπρόσθετα | lt |
| Διαστάσεις mm | 808 x 364 x 111mm |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Replacement |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Διάσταση οθόνης | 34'' |
| VESA | 100 x 100 |
| Μέγεθος pixel | 0.232mm x 0.232mm |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Είσοδοι | HDMI x1, DisplayPort x1, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A,Earphone Jack |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Αντίθεση | 4000 : 1 |
| Aπόκριση | 1ms |
| Πιστοποιήσεις | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium Pro |
| Τύπος Panel | VA |
| Ηχεία | Ναι |
| Ηχεία Τύπος | 2 x 2W |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Card reader | Όχι |
| Μοντέλο | C-Series |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4711387184592 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 90LM06F0-B02E70 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).