All categories
BLUETTI Premium 30 V2 Portable Power Station, 600W AC Outlet 320Wh
221,71 €
με ΦΠΑ
Ανακαλύψτε τον BLUETTI Premium 30 V2Ο BLUETTI Premium 30 V2 είναι ο απόλυτος φορητός σταθμός ενέργειας για τις εξορμήσεις σας. Με χωρητικότητα 320Wh και ισχύ 600W, προσφέρει αξιόπιστη ενέργεια όπου κι αν βρίσκεστε. Διαθέτει τεχνολογία μπαταρίας LiFePO4 για πάνω από 3.000 κύκλους ζωής, εξασφαλίζοντας ασφάλεια και αντοχή. Με λειτουργία UPS 10ms, προστατεύει τις ευαίσθητες συσκευές σας, ενώ η ταχεία φόρτιση 140W PD και η δυνατότητα ελέγχου μέσω App τον καθιστούν τον ιδανικό σύντροφο για κάμπινγκ, εργασία ή οικιακή εφεδρεία.
287-61-BLPR30V2
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bluetti |
| key | 12-28 |
| Επιπρόσθετα | UPS FUNCTION 10MS |
| Βάρος προϊόντος | 4.3 kg |
| Operating temperature | Charging Temperature:0°C to 40°CDischarging Temperature:-20°C to 40°CStorage Temperature: -20°C to 40°C |
| Διάσταση προϊόντος cm | 250 and#215; 178 and#215; 167.5 mm |
| Battery Life Cycles | 3000 |
| Output Ports | 2 x USB-A 15W 1 x 100W USB-C PD Port 1 x 140W USB-C PD Port Output DC:1 x 12V/10A 2 and#215; DC5521: 12V/5A (per Port), 8A |
| Max Solar Input Current A | 10 |
| DC Adapter W | No |
| Max Solar Input Power W | 200 |
| Input Ports | nput voltage solar panels: 200W Max., 12V-28V, 10A Max. |
| UPS Function | Yes |
| Max Input Power W | 600 |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| Κωδ.Κατασκευαστή | P-PR30V2-EU-GY-BL |
|---|
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).