All categories
DELL SERVER PE R760xs 16x2.5" 4514Y/32GB/960G/H755
7.580,90 €
με ΦΠΑ
209-73-DESSR760F1
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Κατασκευαστής | DELL |
| Επεξεργαστής | Intel Xeon Silver 4514Y 2.0G (2.00GHz) |
| Δίκτυο | 2x 1GbE BASE-T and 4x 1GbE BASE-T (LP) |
| key | 960GB SSD |
| Rack Height | 2U |
| Chipset | Intel C62X Series |
| Τροφοδοτικό | 2x 1100W |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| Κωδ.Κατασκευαστή | 1032790534-5 |
|---|
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).