GIGABYTE Monitor MO27Q28GR OLED 27" WOLED, QHD, HDMI, DP, USB Type-C, 3YearsW
με ΦΠΑ
SKU: 223-80-GBMTM27Q28G
Περιγραφή
Αναβαθμίστε την εμπειρία gaming με την οθόνη GIGABYTE MO27Q28GR. Διαθέτοντας πάνελ 27" WOLED με ανάλυση QHD, προσφέρει εκπληκτική ευκρίνεια και ζωντανά χρώματα. Με ρυθμό ανανέωσης 280Hz και χρόνο απόκρισης 0.03ms, εξασφαλίζει απόλυτα ομαλή κίνηση χωρίς καθυστερήσεις. Η υποστήριξη VESA DisplayHDR True Black 500 προσφέρει βαθύ μαύρο και εντυπωσιακή αντίθεση, ενώ η εργονομική βάση επιτρέπει ρυθμίσεις ύψους, κλίσης, περιστροφής και pivot για μέγιστη άνεση. Ιδανική επιλογή για απαιτητικούς gamers που αναζητούν την κορυφαία τεχνολογία OLED.
Λεπτομέρειες προϊόντος
223-80-GBMTM27Q28G
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
PartnerOktabit
ΤύποςGaming
ΚατασκευαστήςGIGABYTE
key178 / 178
ΕπιπρόσθεταFlicker-free, Kensington lock
Διαστάσεις mm604.4 x 526.5 x 187.5
VESA100 x 100
Φωτεινότητα335
Αντίθεση1.500.000:1
Aπόκριση0.03ms
ΗχείαΝαι
Ηχεία Τύπος2 x 5W