All categories
Αναβαθμίστε την ασφάλειά σας με την IMOU Cruiser SC 4GΗ IMOU Cruiser SC 4G είναι η ιδανική λύση για απομακρυσμένη παρακολούθηση όπου δεν υπάρχει διαθέσιμο Wi-Fi. Με ανάλυση 3MP, δυνατότητα περιστροφής PTZ (355° Pan and 90° Tilt) και υποστήριξη 4G δικτύου, εξασφαλίζει πλήρη κάλυψη του χώρου σας. Διαθέτει έξυπνη ανίχνευση ανθρώπων, αμφίδρομη επικοινωνία και ισχυρή σειρήνα 110dB με προειδοποιητικά φώτα για αποτροπή εισβολέων. Η ανθεκτική κατασκευή της την καθιστά ιδανική για εξωτερική χρήση, ενώ η νυχτερινή όραση προσφέρει καθαρή εικόνα ακόμα και στο απόλυτο σκοτάδι.
291-50-IMCCSC4G5
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Κατασκευαστής | IMOU |
| key | 73 |
| Frame Rate max. | 20 fps |
| Image Size pixels | 2880x 1620 |
| Supported Wi-Fi Frequency | 2.4 GHz |
| Resolution MP | 5MP |
| Lens | 3.6 mm |
| IR Range meters | 30 |
| Video Compression | H.264/H.265 |
| Connection | 4G |
| Camera Type | Other |
| Alarm Notifications | Ναι |
| Built-in Microphone | Ναι |
| Image Sensor | 1/3'' CMOS |
| Built-in Speaker | Ναι |
| Infrared IR | Ναι |
| Motion Detection | Ναι |
| Outdoor Suitability | Ναι |
| Wi-Fi Connection | Ναι |
| Built-in Battery | Όχι |
| Ethernet Port | Ναι |
| ONVIF Support | Ναι |
| Optical Zoom | Όχι |
| PoE Support | Όχι |
| MicroSD Card Max. | 512GB |
| Power Supply Included | Yes |
| Cloud Recording | Όχι |
| Software Defined Camera | No |
| Case Material | Plastic |
| Target Recognition | Ναι |
| White Light | Ναι |
| Behaviour Analysis | Όχι |
| Crowd Flow Analysis | Όχι |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 6976391034303 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | IPC-K7FP-5H0TE-EU |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).