All categories
221-35-ITI312100
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| key | 12MB |
| Επιπρόσθετα | Compatible with Intel 600 series chipset |
| Socket | s1700 |
| Συσκευασία | Box |
| Thermal Design Power | 65W |
| Γενιά επεξεργαστών | 12th Generation |
| Αριθμός Πυρήνων | 4 |
| Συχνότητα | 3.30GHz |
| Threads | 8 |
| Τεχνολογία Kατασκευής | 7nm |
| Μοντέλο επεξεργαστή | Core i3-12100 |
| Turbo Boost | up to 4.30GHz |
| Ψύκτρα | Ναι |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 5032037238458 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | BX8071512100 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).