All categories
Lexmark MX632ADWE Laser MFP (38S0910) (LEXMX632ADWE)
1.187,86 €
με ΦΠΑ
Με εξαιρετικές επιδόσεις και ασφαλή σχεδιασμό, ο εκτυπωτής πολλαπλών λειτουργιών MX632adwe (αντιγραφή/σάρωση/εκτύπωση/φαξ) προσφέρει βελτιωμένη παραγωγικότητα έως 47 σελίδες ανά λεπτό και απόδοση τόνερ έως 31.000 σελίδες. Γρήγορος χρόνος για την πρώτη εκτύπωση, εξαιρετική ποιότητα εκτύπωσης και εύχρηστη οθόνη αφής.
LEXMX632ADWE
5 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | ACI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | LEXMARK |
| Σύνδεση | USB / Wireless / Ethernet |
| Τύπος Εγγύησης | Carry-in |
| Μέγεθος Χαρτιού | A4 |
| Τεχνολογία | Laser |
| Τύπος Εκτύπωσης | Monochrome |
| Αναλώσιμα | 66S2 |
| Εκτύπωση διπλής όψης | Αυτόματη |
| Ταχύτητα ασπρόμαυρης εκτύπωσης | up to 47ppm |
| Μηνιαίος κύκλος εργασίας σελίδες | max up to 175.000 |
| Ανάλυση Εκτύπωσης DPI | 1200 x 1200, 1200 IQ |
| Διάσταση | 513.7 x 479 x 452.1 mm |
| Μέγιστη Μνήμη | 2GB |
| Αυτόματη Τροφοδοσία Χαρτιού | Ναι |
| Σάρωση διπλής όψης | Ναι |
| Ανάλυση Σάρωσης DPI | up to 600 x 600 |
| Λειτουργίες | Print/Copy/Scan/Fax |
| Οθόνη | Ναι |
| Βάρος | 21.3 kg |
| Ταχύτητα ασπρόμαυρης αντιγραφής | up to 47cpm |
| Wi-Fi | Ναι |
| Εγγύηση μήνες | 12 |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 734646731461 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 38S0910 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).