All categories
MSI Laptop Raider 18 HX AI A2XWIG 18 3840x2400 MiniLED 120Hz/U9- 285HX/64GB/2x2TB SSD NVMe PCIe/NVidia GeForce RTX 5080 16GB/Win
5.695,47 €
με ΦΠΑ
Απογειώστε την εμπειρία gaming με το MSI Raider 18 HX AI. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core Ultra 9 285HX και την κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5080, προσφέρει ασύλληπτες επιδόσεις. Η εντυπωσιακή οθόνη 18'' Mini LED με ανάλυση UHD+ και ρυθμό ανανέωσης 120Hz εξασφαλίζει κορυφαία οπτική πιστότητα. Με 64GB RAM και 4TB SSD αποθηκευτικό χώρο, είναι έτοιμο για κάθε πρόκληση. Ιδανικό για απαιτητικούς gamers και δημιουργούς περιεχομένου που αναζητούν την απόλυτη ισχύ και ποιότητα.
285-94-MINR18HXB
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Τύπος | Gaming, Copilot+ PC |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Σκληρός δίσκος | SSD |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 9 processor 285HX |
| Δίκτυο | Ethernet 100 / 1000 / 2500, Wifi, Bluetooth |
| key | 2x Thunderbolt 5 (DisplayPort/ Power Delivery 3.1) 3x Type-A USB3.2 Gen2 1x SD Express Card Reader 1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) 1x RJ45 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Επιπρόσθετα | US KEYBOARD,120Hz Refresh Rate, VESA DisplayHDR 1000 Certified, Per-Key RGB Gaming Keyboard by SteelSeries with Copilot Key, Sound by Dynaudio, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready, Fingerprint Security, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0 |
| Βάρος κιλά | 3.6 |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| Διαστάσεις mm | 404 x 307.5 x 32.05 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Χαρακτηριστικά Μνήμης | DDR5-6400 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2400 |
| Διάσταση οθόνης | 18'' |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 96GB – 2 SODIMM slots |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
| Card reader | Ναι |
| Μοντέλο | Alienware |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4711377308717 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 9S7-182462-210 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).