All categories
MSI Laptop Vector 17 HX AI A2XWIG 17 QHD+ 2560x1600 IPS 240Hz/Ultra 9 275HX/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5080 1
3.869,20 €
με ΦΠΑ
Το MSI Vector 17 HX AI A2XWIG είναι ένα πανίσχυρο gaming laptop σχεδιασμένο για απόλυτες επιδόσεις. Εξοπλισμένο με τον επεξεργαστή Intel Core Ultra 9 275HX και την κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5080, προσφέρει κορυφαία ισχύ για gaming και δημιουργία περιεχομένου. Η οθόνη 17" QHD+ 240Hz εξασφαλίζει ομαλή κίνηση και εκπληκτική λεπτομέρεια, ενώ η τεχνολογία MSI OverBoost Ultra μεγιστοποιεί την απόδοση CPU και GPU. Με 32GB RAM και 2TB SSD, παρέχει άφθονο χώρο και ταχύτητα. Ιδανικό για απαιτητικούς χρήστες που αναζητούν την κορυφαία εμπειρία παιχνιδιού.
285-94-MINV17HXIB
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Τύπος | Gaming |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Σκληρός δίσκος | SSD |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Δίκτυο | Ethernet 100 / 1000 / 2500, Wifi, Bluetooth |
| key | 2x Thunderbolt 5 (DisplayPort/ Power Delivery 3.1) 2x Type-A USB3.2 Gen2 1x SD Express Card Reader 1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) 1x RJ45 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Επιπρόσθετα | US Keyboard, 24-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key, Mystic Light, MSI AI Engine, AI Noise Cancellation Pro |
| Βάρος κιλά | 3.0 |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| Διαστάσεις mm | 380.34 x 297.97 x 28.75 |
| Web camera | IR and 1080p |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16GB |
| Χαρακτηριστικά Μνήμης | DDR5-6400 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Διάσταση οθόνης | 17'' |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 96GB – 2 SODIMM slots |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | EN |
| Card reader | Ναι |
| Μοντέλο | Alienware |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4711377392914 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 9S7-17S372-225 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).