PHILIPS 24B2N2200 Business Monitor 24" with speakers (24B2N2200/00) (PHI24B2N2200)
με ΦΠΑ
Περιγραφή
Οθόνη Philips 24B2N2200/00 24" Full HD IPS με ρυθμό ανανέωσης έως 120 Hz, τεχνολογίες SoftBlue και Flicker-Free για προστασία ματιών, ενσωματωμένα ηχεία, VESA mount και συνδέσεις HDMI, DisplayPort και VGA. Ιδανική για επαγγελματική χρήση και καθημερινή εργασία.
Λεπτομέρειες προϊόντος
PHILIPS MONITORS
PHI24B2N2200
5 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
PartnerACI
ΤύποςFLAT
ΚατασκευαστήςPHILIPS
Εγγύηση5 Έτη
VESA100x100 mm
Φωτεινότητα300 cd/m²
Τύπος PanelIPS
ΧρώμαBlack
Διάσταση542 x 425 x 181 mm (with stand) | 542 x 320 x 46 mm (without stand)