SAMSUNG LS27CG552EUXEN Odyssey G5 Curved WQHD Gaming Monitor 27 165Hz (SAMLS27CG552EUXEN)
με ΦΠΑ
SKU: SAMLS27CG552EUXEN
Περιγραφή
27" Odyssey G5 WQHD Gaming Monitor with 1000R curved screen Thanks to the panoramic display with1000R curvature, which fills your peripheral vision, you will feel like you are in the place of the protagonist. Discover a new and exciting level of gameplay, never experienced before. WQHD resolution boasts incredibly detailed, pin-sharp images. The 165Hz refresh rate and 1ms response time eliminate lag and motion blur for exhilarating gameplay with ultra-smooth action. AMD FreeSync Premium features adaptive sync technology reduces screen tearing, stutter and input latency. Low frame rate compensation ensures every scene flows seamlessly. Awe-inspiring graphics with HDR10. Eye Saver and Flicker Free Mode to reduce blue light emission and screen flicker.
Λεπτομέρειες προϊόντος
SAMSUNG MONITORS
SAMLS27CG552EUXEN
5 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
PartnerACI
ΤύποςCURVED
ΚατασκευαστήςSamsung
Εγγύηση2 Years
VESA75 x 75 mm
Φωτεινότητα300 cd/m²
Τύπος PanelVA
ΧρώμαBlack
Διάσταση616.6 x 477.4 x 272.6 mm (with stand) | 614.6 x 382.8 x 120.0 mm (w/o stand)