All categories
Samsung QE43Q8FAAUXXH Smart TV 4K UHD QLED Q8F HDR 2025 43" (QE43Q8FAAUXXH) (SAMQE43Q8FAAUXXH)
413,40 €
με ΦΠΑ
Ο επεξεργαστής ΑΙ της Samsung προσαρμόζει την εμπειρία προβολής και ήχου στις 4Κ τηλεοράσεις. Τεχνολογία Real Quantum Dot που εξασφαλίζει εκπληκτική εικόνα. Με 100% χρωματικό όγκο, το Quantum Dot παίρνει το φως και το μετατρέπει σε συναρπαστική απεικόνιση χρώματος σε διάφορα επίπεδα φωτεινότητας. Ως αξιόπιστο σύμβολο της χρωματικής απεικόνισης στους ειδικούς του κλάδου, η ένδειξη «PANTONE Validated» πιστοποιεί την ακριβή απεικόνιση 2.140 χρωμάτων PANTONE και 110 αποχρώσεων δέρματος. Έτσι μπορείτε να απολαμβάνετε ακριβή, ρεαλιστική εμπειρία προβολής. Με ηλιακό πάνελ στην πίσω όψη του, το τηλεχειριστήριο SolarCell φορτίζεται με το φως. Πείτε αντίο στις αναλώσιμες μπαταρίες. Επιπλέον διαθέτει έξυπνες λειτουργίες, όπως ενσωματωμένο μικρόφωνο και φωνητική υποβοήθηση στις υποστηριζόμενες γλώσσες (Δεν υποστηρίζονται τα Ελληνικά)
SAMQE43Q8FAAUXXH
5 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | ACI |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 50" |
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Εγγύηση | 24 |
| Ανάλυση Οθόνης | 4K Ultra HD |
| Διάσταση | 965.5x559.4x25.7mm |
| Τύπος Οθόνης | QLED |
| Βάρος | 7.9Kg |
| Speaker | Stereo 20W |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 8806097120193 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | QE43Q8FAAUXXH |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).