All categories
Samsung QE50QN80FAUXXH Smart TV 4K UHD HDR 50" (QE50QN80FAUXXH) (SAMQE50QN80FAUXXH)
639,02 €
με ΦΠΑ
Samsung QE50QN80FAUXXH Smart TV 4K UHD HDR 50" (QE50QN80FAUXXH) (SAMQE50QN80FAUXXH)
SAMQE50QN80FAUXXH
5 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | ACI |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 50" |
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Εγγύηση | 24 |
| Ανάλυση Οθόνης | 4K Ultra HD |
| Χρώμα | Black |
| Διάσταση | 1114.2x643.6x47.8mm |
| Τύπος Οθόνης | Neo QLED |
| Βάρος | 12,9 kg |
| Speaker | Dolby Atmos |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 8806095995533 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | QE50QN80FAUXXH |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).