All categories
TCL 8483A1 Tab 10L 4GB/64GB Gen4 Future Dusk (8483A1-2ALCA111) (TCL8483A1-2ALCA111)
150,10 €
με ΦΠΑ
Το TCL Tab 10L Wifi Gen4 4+64GB είναι ένα εξαιρετικό tablet Android 10,1 ιντσών που συνδυάζει απόδοση και φορητότητα. Με την εντυπωσιακή οθόνη του, που διαθέτει ανάλυση 1280 x 800 pixel και φωτεινότητα 400 cd/m², προσφέρει ζωντανά χρώματα και επιλογές προβολής φιλικές προς τα μάτια.
Με τον οκταπύρηνο επεξεργαστή MediaTek Helio G88, το tablet διαθέτει δύο πυρήνες Cortex-A75 υψηλής απόδοσης και έξι πυρήνες Cortex-A55 υψηλής αποδοτικότητας. Αυτή η διαμόρφωση εξασφαλίζει ομαλή πολυδιεργασία και απρόσκοπτη εμπειρία για τους χρήστες που χρησιμοποιούν διάφορες εφαρμογές.
TCL8483A1-2ALCA111
5 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | ACI |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 10.1'' |
| Κατασκευαστής | TCL |
| Εγγύηση | 2 Years |
| Επιπρόσθετα | USB Type-C |
| Μπαταρία | 6000mAh |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 14 Future version: Android 15 |
| Διάσταση | 238.9x155.2x7.55mm |
| Αισθητήρες | G-Sensor, L+P-Sensor, Hall Switch, GPS |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 64 GB |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Bluetooth |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Βάρος | 430g |
| Αριθμός Πυρήνων | 8 |
| Μνήμη RAM | 4 GB |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4894461847771 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 8483A1-2ALCA111 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).