All categories
TECNO Megabook K16SDA AMD R7-5825U/16-inch/FHD/16GB/ 1TB SSD/EN/W11H (TM3K16SDAR716SL1TB) (TCNTM3K16SDAR716SL1TB)
587,14 €
με ΦΠΑ
TCNTM3K16SDAR716SL1TB
5 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | ACI |
|---|---|
| Τύπος | LAPTOP |
| Μέγεθος Οθόνης | 16" |
| Κατασκευαστής | TECNO |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 7 |
| Δίκτυο | ΝΑΙ |
| Επιπρόσθετα | DTS sound, OneLeap / PC Manager, |
| Μπαταρία | 70 Wh |
| Web camera | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | Carry-in |
| Λειτουργικό σύστημα | Win11 Home |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Διάσταση | 359.5 × 251.5 × 17.7 mm |
| Συνδεσιμότητα | USB3.1*1(Gen2,Speed 10G), HDMI 1.4*1, USB 3.1-A*2, USB-C*1(Charge), |
| Μικρόφωνο | NAI |
| Πληκτρολόγιο | ΕΝ |
| Βάρος | 1.76 Kg |
| Μοντέλο | K16SDAR716SL1TB |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | Nvme SSD |
| Συχνότητα μνήμης MHz | SO-DIMM LPDDR4X 8GB/16GB (42660MHz) |
| Χωρητικότητα Δίσκων | 1 TB |
| Μνήμη RAM | 16 GB |
| Εγγύηση μήνες | 24 |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4894947063428 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | TM3K16SDAR716SL1TB |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).