UBIQUITI Gigabit PoE adapter POE-48-24W-G με power cable, 48VDC, 24W
με ΦΠΑ
Παράδοση σε 1 - 3 ημέρες 2 αντικείμενα
Περιγραφή
-Gigabit PoE
-surge and clamping protection
-maximum surge discharge
-πeak pulse current
-AC καλώδιο με γείωση
Τεχνικά χαρακτηριστικά:
Output Voltage: 48VDC @ 0.5A
Input Voltage: 100-240VAC @ 50/60Hz
Input Current: 0.6A @ 120VAC, 0.4A @ 240VAC
Inrush Current: <65A Peak @ 120VAC, <130A Peak @ 230VAC
Efficiency: 80+%
Output Ripple: 1% Max
Switching Frequency: 65kHz
Line Regulation: <3%
Load Regulation: <5%
2-Pair Powering: Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-)
Operating Temperature: 0 to 40° C
Storage Temperature: -30 to 70°C
Operating Humidity: 35 to 95% Noncondensing
Size (LxWxH): 92 x 60 x 33 mm
Weight: 158.5 g
AC Ceonnector : IEC-320 C6
Data IN/POE: RJ45 Shielded Socket
Surge Protection: Difference and Common Mode
Clamping Protection: 11V Data, 60V Power
Max Surge Discharge: 1500A (8/20 _s) Power
Peak Pulse Current: 36A (10/1000uS) Data