All categories
MSI Laptop Katana 15 HX B14WGK15.6 2560x1440 IPS 165Hz/i7-14650HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 8GB/Win 11
2.149,86 €
με ΦΠΑ
Απογειώστε το gaming σας με το MSI Katana 15 HX B14WGK. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core i7-14650HX και την κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5070, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις για απαιτητικά παιχνίδια. Η οθόνη 15.6" QHD 165Hz εξασφαλίζει ομαλή κίνηση και ζωντανά χρώματα, ενώ το σύστημα ψύξης Cooler Boost 5 διατηρεί το σύστημα σε ιδανικές θερμοκρασίες. Με 32GB RAM και 1TB SSD, απολαμβάνετε ταχύτητα και άφθονο αποθηκευτικό χώρο. Το 4-Zone RGB πληκτρολόγιο προσθέτει στυλ στο setup σας, καθιστώντας το την ιδανική επιλογή για κάθε gamer.
285-94-MINK15HXBC
100 αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
| Partner | Oktabit |
|---|---|
| Τύπος | Gaming |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Σκληρός δίσκος | SSD |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-14650HX |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| key | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0) 3x Type-A USB3.2 Gen2 1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) 1x RJ45 |
| Επιπρόσθετα | 4-Zone RGB Gaming Keyboard, Cooler Boost 5, Nahimic 3 Audio |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| Διαστάσεις mm | 359 x 262 x 25.5 |
| Web camera | 720p |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Χαρακτηριστικά Μνήμης | DDR5-5600 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 165Hz |
| Διάσταση οθόνης | 15.6'' |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 96GB – 2 SODIMM slots |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Card reader | Όχι |
| Μοντέλο | Alienware |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
| ean13 | 4711377348744 |
|---|---|
| Κωδ.Κατασκευαστή | 9S7-1587C1-095 |
Τρόποι παραλαβής των προϊόντων μας:
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ
• Παραλαβή από το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
• Αποστολή στο χώρο σας μέσω SPEEDEX Courier
• Με μεταφορική εταιρεία
**Για βαριά και ογκώδη δέματα η αποστολή γίνεται μόνο με μεταφορική εταιρεία. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής (η εξόφληση της παραγγελίας γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό).